Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Twoja droga do ACCA

 

Dlaczego członkostwo w ACCA nada rozpędu Twojej karierze zawodowej?

 • Członkowie ACCA to międzynarodowa grupa niekwestionowanych ekspertów w dziedzinie finansów, księgowości oraz zarządzania. Stowarzyszenie ACCA gwarantuje, że zrzeszeni w nim specjaliści to osoby, które reprezentują sobą najwyższe standardy wykształcenia, nabytych kwalifikacji, umiejętności zawodowych oraz etyki biznesowej.
 • Co piąty członek ACCA zajmuje najwyższe stanowiska zarządcze (CEO, CFO, Dyrektor Finansowy) w firmach na całym świecie. Członkowie ACCA w sposób kompetentny i pewny podejmują najważniejsze decyzje biznesowe, do czego przygotowała ich zarówno merytorycznie, jak i praktycznie kwalifikacja ACCA.
 • To wyjątkowa społeczność networkingowa ponad 200.000 osób na całym świecie stale wymieniających się wiedzą i doświadczeniem. Społeczność dla której ciągły rozwój swój i otoczenia są ważne, która śledzi światowe trendy w binesie oraz finansach i jest przygotowana na nadchodzące zmiany.
 • Mediana miesięcznych zarobków członków ACCA to 19.500 zł brutto - według najnowszego badania Goldman Recruitment Salary Survey z 2017 r.

Członkostwo w ACCA jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Studiuj na Akredytowanym Programie ACCA w Szkole Głównej Handlowej i sięgaj po więcej!


acca_logo.png
Dalsza droga do uzyskania kwalifikacji ACCA:

Po uzyskaniu ACCA Advanced Diploma in Accounting and Business:   

 1. zdajesz wymagane w kwalifikacji ACCA egzaminy: brakujące z poziomu Fundamentals oraz 4 z poziomu Strategic Professional:
  – 2 obowiązkowe egzaminy Essentials2 obowiązkowe egzaminy Essentials
  – wybrane 2 spośród 4 dostępnych egzaminów Options. wybrane 2 spośród 4 dostępnych egzaminów Options.
  Dowiedz się więcej na temat egzaminów: http://www.accapolska.pl/Kwalifikacja-ACCA/Egzaminy-ACCA
 2. zaliczasz szkolenie online Ethics and Professional Skills Module;
 3. potwierdzasz posiadanie min. trzyletniego doświadczenia zawodowego w finansach. Więcej informacji uzyskasz na stronie: http://www.accapolska.pl/Kwalifikacja-ACCA/Doswiadczenie-i-kompetencje
 4. zostajesz członkiem ACCA

Zobacz video z Uroczystej Gali powitania nowych członków w organizacji ACCA.

Poznaj naszych członków i ich drogę do ACCA: http://www.accapolska.pl/Czlonkowie-ACCA/Moja-droga-do-ACCA