Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
UCZELNIA SGH
Współpraca merytoryczna : Santander Universidades
 

 Santander Universidades

 

20210429_Santander_logo.jpg
 
 
Wsparcie edukacji w czasach pandemii

Pandemia ograniczyła znacznie możliwości rozwoju kompetencji poprzez udział w konferencjach, szkoleniach, warsztatach, stażach itd. Aby wesprzeć młodych ludzi w tym trudnym czasie Grupa Santander przemodelowała i zintensyfikowała wsparcie jakie oferuje od lat środowisku akademickiemu.

Tylko w 2020 przekazaliśmy:

20210429_Santander_foto1.PNG 
 
 Stypendia Santander

W 2021 roku Stypendia Santander oferują wiele ciekawych projektów realizowanych z prestiżowymi partnerami z zagranicy oraz najlepszymi polskimi uczelniami. Wśród propozycji znajdą się m.in.:

 • języki obce – kursy online prowadzone przez British Council oraz anglojęzyczne programy dotyczące m.in. poszukiwania pracy na globalnym rynku
 • kompetencje cyfrowe – intensywne kursy online z zakresu programowania, Excela, SQLa, BigDate, automatyzacji, marketingu internetowego, wykorzystania narzędzi cyfrowych w codziennej pracy itd. Organizowane one będą m.in. z.Massachusetts Institute of Technology czy Ironhack
 • umiejętności miękkie – znajdziemy też projekty realizowane m.in. z London School of Economy czy Esade dotyczące pracy zespołowej, umiejętności przywódczych, komunikacji, negocjacji, inteligencji emocjonalnej
 • przedsiębiorczość – szkolenia z prowadzenia działalności gospodarczej oraz spotkania z przedsiębiorcami, którzy opowiedzą o swojej ścieżce kariery i biznesowych case studies.


Globalna platforma stypendialna

Nabór na wszystkie projekty finansowane przez Grupę Santander publikowane są na platformie santander-grants.com. Daje ona możliwość aplikowania na wybrane projekty realizowane nie tylko w Polsce, ale także te organizowane przez Santandera z Hiszpanii, Niemiec, Wielkiej Brytanii czy nawet Ameryki Południowej.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ NA SANTANDER-GRANTS.COM


20210429_Santander_foto2.pngWspółpraca z ponad 50 uczelniami w Polsce

Wspólnie ze Szkołą Główną Handlową zrealizowaliśmy wiele inicjatyw, takich jak:

 • Modernizacja Dziekanatu Studiów Licencjackich,
 • Digital Day Santander Universidades - cykl wykładów specjalistów z firmy Google i Santander Bank Polska, połączony ze strefą rozrywki,
 • Dni Kariery,
 • Udział studentów w Stypendiach Santander na najbardziej prestiżowych uczelniach świata, m.in. w Dolinie Krzemowej, Nowym Jorku, San Diego,
 • Tydzień Kobiet Sukcesu – cykl warsztatów i spotkań prowadzonych przez kobiety sukcesu,
 • Akademia Inwestowania Alternatywnego – cykl wykładów na temat inwestycji alternatywnych, realizowany we współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym Biznesu.

Placówki Santander Universidades, które współpracują z organizacjami studenckimi i biorą czynny udział w życiu uczelni. Dodatkowo oferują:
 • Strefę chilloutu - jeśli chcesz zrelaksować się w przerwie między zajęciami, wpadnij i zagraj na konsoli ze znajomymi!
 • Salkę spotkań - jeśli potrzebujesz miejsca, gdzie możesz zorganizować spotkanie członków organizacji studenckiej lub po prostu pouczyć się w ciszy z kolegami!
 • Wsparcie w organizacji eventów, szkoleń i warsztatów - Masz pomysł na fajne wydarzenie? Porozmawiajmy jak możemy pomóc
 • Nowoczesne usługi bankowe - pokażemy Ci, czym jest nowoczesne bankowanie i jak bezpiecznie z niego korzystać.


SPRAWDŹ, GDZIE JESTEŚMY
 20210429_Santander_foto3.png

#DzielimySięWiedzą

Ważnym elementem działalności edukacyjnej jest też dzielenie się wiedzą. Eksperci Santander Bank Polska biorą udział w wielu szkoleniach i warsztatach odbywających się we współpracy z uczelniami.
Podobnie jak w poprzednim roku, w 2021 odbędzie się także flagowy projekt - Akademia Santander Universidades. W 2020 roku ponad 800 osób wzięło udział w cyklu webinarów z najwyższą kadrą zarządzającą bankiem.

Więcej informacji o programie Santander Universidades

http://www.santanderuniversidades.pl

https://www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska

Zapraszam do kontaktu

Monika Piątkowska
Menadżer placówki relacyjnej Santander Universidades
Monika.Piatkowska@santander.pl
785 854 259