Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie

2014

2014-01-01 kategoria: informacja osiągnięcia 

Studia MBA oferowane w SGH najlepsze w regionie
(29 XII 2014)
W rankingu Best Masters 2014-2015 organizowanym przez Eduniversal ocenie poddano cztery tysiące programów magisterskich i MBA z całego świata. Bardzo dobrze wypadły także nasze kierunki magisterskie, m.in. finanse i rachunkowość, międzynarodowe stosunki gospodarcze oraz ekonomiczna analiza prawa.

Które uczelnie ukończyli prezesi? SGH czwarta
(2 XII 2014)
Według danych „Rzeczpospolitej” prawie co drugi prezes dużej polskiej spółki jest absolwentem uczelni technicznej, ale stopniowo przybywa wśród nich absolwentów szkół ekonomicznych i uniwersytetów.

SGH wśród 80 najlepszych szkół biznesu w Europie
(1 XII 2014)
Dziennik „Financial Times” opublikował zestawienie szkół i uniwersytetów, które brały udział w jego tegorocznych rankingach. Na liście znajduje się także Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, sklasyfikowana na 77. miejscu.

Nasze dwa programy MBA wśród najlepszych w Polsce
(20 XI 2014)
Canadian Executive Master of Business Administration i MBA-SGH zajęły – odpowiednio – trzecie i szóste miejsce w Rankingu MBA Perspektywy 2014. W opinii pracodawców SGH prowadzi najlepsze programy MBA!

Financial Times Global Masters in Management 2014
(15 IX 2014)
Kierunek zarządzanie w SGH na 68. miejscu w najnowszym rankingu Global Masters in Management. CEMS MIM awansował na 5. pozycję.

SGH w rankingu „Perspektyw” 2014
(21 V 2014)
W najnowszym Rankingu Szkół Wyższych Szkoła Główna Handlowa w Warszawie utrzymała pozycję lidera w kategorii uczelni ekonomicznych w Polsce. Obroniła też pierwszą pozycję w kategorii kierunków ekonomicznych.

SGH w rankingu tygodnika „Wprost”
(31 III 2014)
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie najlepsza według wskazań pracodawców w kierunkach ekonomia, finanse, rachunkowość, zarządzanie i marketing.

​SGH druga w Europie, szósta w świecie – ranking Webometrics
(27 II 2014)
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie jest na 6. miejscu na świecie, a 2. w Europie w rankingu Webometrics – Ranking Web of Business Schools.

Absolwenci SGH zarabiają najwięcej
(7 II 2014)
Według rankngu firmy Sedlak & Sedlak absolwenci Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie osiągają najwyższe zarobki w pierwszej pracy wśród absolwentów wszystkich uczelni w Polsce. Absolwenci SGH prowadzą także w rankingu zarobków niezależnie od stażu pracy.

​Nasze programy MBA w rankingu CEO Magazine
(31 I 2014)
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie została uwzględniona w grupie uczelni oferujących najlepsze programy MBA i EMBA według International Graduate Forum. Wyniki rankingów IGF MBA Rankings Winter 2013 opublikował CEO Magazine.

Coraz więcej menedżerów po SGH
(13 I 2014)
Według najnowszego badania dziennika „Rzeczpospolita” przybywa absolwentów uczelni ekonomicznych na czele przedsiębiorstw. Najliczniejszą grupę stanowią menedżerowie z dyplomem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Archiwum