Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
UCZELNIA SGH
Pełnomocnik rektora ds. jakości kształcenia w SGH : Pełnomocnik Rektora ds. Uczelnianego systemu zarządzania jakością kształcenia w w SGH – Pełnomocnicy rektora | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Pełnomocnik rektora ds. jakości kształcenia w SGH
 

 Pełnomocnik rektora ds. uczelnianego systemu zarządzania jakością kształcenia w SGH

 
1 września 2020 r. dr hab. Jakub Brdulak, prof. SGH został powołany na stanowisko Pełnomocnika Rektora ds. Uczelnianego Systemu Zarządzania Jakością Kształcenia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Pełnomocnik pełni swoją funkcję do dnia 31 sierpnia 2024 r.

Zadaniem pełnomocnika jest koordynacja działań dotyczących Uczelnianego Systemu Zarządzania Jakością Kształcenia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. (więcej o zadaniach).


PEŁNOMOCNICY W POPRZEDNICH KADENCJACH:

2017-202​0:

Prof. ucz. dr hab. Ewa Chmielecka

Profesor nadzwyczajny Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, z którą związana jest od 1977 r. Pracę doktorską z filozofii nauki obroniła w 1979 r., habilitowała się na Wydziale Filozoficzno-Historycznym Uniwersytetu Łódzkiego w 2002 r. Tytuł magistra filozofii otrzymała na Uniwersytecie Warszawskim.

Autorka artykułów i książek z dziedziny filozofii nauki oraz badań nad szkolnictwem wyższym. Przewodnicząca Grupy Roboczej ds. krajowych ram kwalifikacji dla szkolnictwa wyższego, lider i ekspert projektów związanych z ramami kwalifikacji.

Przedstawicielka Polski w EQF Advisory Group przy Komisji Europejskiej. Promotor i Ekspert Boloński. Członek Komitetu przy Prezydium PAN "Etyka w nauce" w kadencjach 2007-2010 - 2013; członek Zarządu Fundacji Rektorów Polskich; od stycznia 2012 członek Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Stypendystka American Council of Learned Societies. W 2009 została wybrana przez Parlament Studentów RP Autorytetem Roku.

 

 Informacje

 

European Quality Assurance Forum (EQAF) 2020

Udział w konferencji EQAF 2020

Więcej

Spotkania Zespoł nt. ewaluacji Szkoły Doktorskiej SGH

​2 i 9 grudnia br. odbyły się spotkania robocze Zespołu Pełnomocnika Rektora ds. USZJK poświęcone ewaluacji Szkoły Doktorskiej.

Więcej

European Quality Assurance Forum (EQAF) 21-23 listopada br.

​W dniach 21-23 listopada br. odbyło się w Berlinie, organizowane co roku przez European University Association (EUA) The European Quality Assurance Forum (EQAF).

Więcej

 
 
 

 Wydarzenia

 
 

 Pełnomocnik Rektora